Речі з трикотажу повинні бути в гардеробі маляти. Вони ніби спеціально створені для ніжної дитячої шкіри. Вироби приємні до тіла, м`які, але при цьому досить практичні: довго і добре носяться.
Бренд SMIL надає батькам відмінну можливість поповнити гардероб дитини якісним одягом. Компанія виробляє не тільки трикотаж, а й шкільну форму, спортивні костюми, брюки, світшоти, а також моделі для самих маленьких, наприклад, дитячі боді, повзунки, аксесуари.
Трикотажний одяг для дітей — практичний вибір
Речі з цієї тканини нескладно прати. Не обов`язково робити це вручну, можна виставити в машинці програму на 30 градусів. Матеріал не мнеться, а якщо його потягнути, то миттєво приймає первісну форму, абсолютно не деформуючи і зберігаючи первинний вигляд надовго.
До того ж тканина має іншими корисними властивостями:
швидко сохне; пропускає повітря, дозволяючи шкірі дитини «дихати»; гіпоалергенна — не залишає можливостей для алергічних реакцій, потертостей або іншого дискомфорту під час носіння; взимку відмінно зігріває, а влітку абсорбує зайву вологу, зберігаючи тіло навіть найактивнішого малюка сухим.
З цього матеріалу можна зшити практично будь-які вироби: в стилі кежуал, ошатні, зимові і літні. Але комфорт дитини в першу чергу залежить від якості пошиття і складу.
Основні критерії вибору дитячих трикотажних речей
Звичайно, наряд повинен подобатися і вам, і малюкові. Але дизайн і колір одягу для маленького непосиди не настільки важливі, як безпека і комфорт. Залежать вони від типу полотна, якості швів і фурнітури, а відповідальність за них
повністю лежить на виробнику.
Склад тканини
У трикотажному полотні можуть бути присутніми синтетичні волокна, а також бавовняні, вовняні, шовкові. Для немовлят і дітей до двох років 100% бавовна краще. А ще краще, якщо це особливий органічний хлопок. Для його виробництва не використовують пестициди, барвники або будь-які інші шкідливі речовини. Тому він абсолютно безпечний, що підтверджують спеціальні сертифікати. Перед купівлею слід перевірити, з чого пошитий дитячий одяг.
В одязі для старших дітей використовують 5-10% синтетичних волокон. Це робиться для того, щоб виріб був міцніше, краще розтягувалося, витримувало численні прання.
Фурнітура
Важливо перевірити також якість фурнітури — замків, гудзиків, кнопок. Краще, якщо вони виготовлені з міцного пластику, а не металу. Так вони не подряпають ніжну шкіру. На блискавки повинні бути спеціальні захисні нашивки. Все повинно бути пришито дуже міцно, щоб малюк не відірвав дрібну деталь і ненароком не проковтнув її.
Шви також повинні бути міцними і акуратними, без нерівних рядків або стирчать ниток.
Міцність
Якщо є можливість оглянути річ перед покупкою, потрібно звернути увагу і на саме полотно. Чи немає на ньому затяжок, первинних ниток або інших помітних дефектів. Навіть двостороннє полотно має добре тягнутися, але при цьому відразу повертатися до первісної форми.
Коли ж покупки робляться онлайн, варто перевірити чи є у виробника сертифікати якості та безпеки.